in Projects

Travian Assistent

Ahoj všichni,

Dávám k dispozici balíček s Travian sekretářkou.

Návod k použití

Před prvním spuštěním

Travian sekretářka funguje pouze s prohlížečem Firefox. Ujistěte se, že máte aktuální prohlížeč.

Následně stáhněte balíček (odkaz níže) a rozbalte obsah do libovolného adresáře. Uvnitř adresáře, je soubor pojmenovaný settings.txt. Tento soubor otevřete a následně

  • Na první řádek napište ID Discord místnosti, do které půjdou upozornění (číslo dodá BooBee).
  • Na druhý řádek napište email, na který chcete dostávat upozornění
  • Na třetí řádek zadejte přihlašovací jméno do vašeho travian účtu

Spuštění

Spusťte soubor TravianAlertor.exe. Objeví se vám černá konzole, která se vás zeptá na heslo k účtu (popřípadě na předchozí údaje, pokud jste je nevyplnili podle předlohy výše).

Po vyplnění hesla se vám nastartuje Firefox, přihlási se do účtu. Nejdříve si sekretářka zmonitoruje aktuální útoky. Ty si uloží do paměti a nebude je už reportovat (je zbytečné reportovat něco, o čem už víme, nebo ne?). No této “úvodní” detekci je potřeba potvrdit seznam útoků stiském klávesy ENTER – Sekretářka vás k tomu vyzve v konzoli, nelze přehlédnout. Po stisku klávesy ENTER, začne probíhat detekce naostro.

Závěrečné upozornění

Přestože by Travian sekretářka měla být v souladu s pravidly, tak autor programu nenese odpovědnost za jakékoliv perzekuce způsobené jejím používáním. Používání je pouze na vlastní nebezpečí.

Výtažek z pravidel

  • §3. Využití externích programů
  • Hra Travian: Legends se smí hrát pouze v běžném a nijak nemodifikovaném webovém prohlížeči. Používání robotů nebo skriptů, které automatizují hru či napodobují prémiové funkce, je zakázané.

Travian sekretářka používá běžný, nijak nemodifikovaný prohlížeč žádným způsobem neautomatizuje hru (nekliká za hráče, neprovádí útoky ani neposílá podporu). Současně neposkytuje žádnou z prémiových funkcí.

TravianSekretarkaBalicek